Meiden C2 – 2e klasse

Poule: 2e klasse C

Trainingen: nog niet bekend.

TC Contactpersonen: nog niet bekend.

Nevobo: Meiden C2

DatumWedstrijden
24 oktober 15:00Ritola MC 3 - Oranje Nassau MC 2 ↗
07 november 10:45Oranje Nassau MC 2 - Haulerwijk MC 1 ↗
14 november 17:00Rovoc XC 2 - Oranje Nassau MC 2 ↗
21 november 15:00Ritola MC 3 - Oranje Nassau MC 2 ↗
12 december 14:45Oranje Nassau MC 2 - Ritola MC 3 ↗
DatumWedstrijdenResultaten
10 oktober 12:45Oranje Nassau MC 2 - Haulerwijk MC 10-4
02 oktober 19:15Haulerwijk MC 1 - Oranje Nassau MC 24-0
26 september 17:00Rovoc XC 2 - Oranje Nassau MC 24-0
19 september 10:45Oranje Nassau MC 2 - Rovoc XC 20-4
#TeamGPWV+-
1Sudosa MC 61046364974601
2Flash/Veendam XC 110302517917847
3Stentor MC 310252121895886
4SGGB Horizontaal gestuurd boren / Set Uppers MC 210232024837938
5Oranje Nassau MC 210221923848879
6MSK JC 1104436666986